Przygotuj symbole graficzne skrojone
na miarę dla Twojej rozdzielnicy...

...i ciesz się wygodą, estetyką i bezpieczeństwem.

POZNAJ EDYTOR NAKLEJEK

CZYM JEST EDYTOR NAKLEJEK?

Na to pytanie najlepiej odpowie krótkie wideo:

  • Będziesz wiedział dokładnie, które zabezpieczenie należy wyłączyć w trakcie planowanych prac remontowych, wymiany gniazda, czy montażu lampy.
  • W przypadku "wybicia bezpiecznika", znacznie szybciej określisz źródło problemu.
  • Bez problemu wytłumaczysz obsługę rozdzielnicy dowolnemu członkowi rodziny. Nie zawsze jesteś w domu, a różne sytuacje mogą się przydarzyć.
  • Dzięki czytelnym symbolom szybko zlokalizujesz i rozłączysz napięcie we właściwym obwodzie w przypadku sytuacji awaryjnej.
  • Twoja rozdzielnica będzie wyglądać po prostu zajebiście. :-)

JAKIE PROBLEMY EDYTOR ROZWIĄZUJE?

PROMOCYJNA SPRZEDAŻ KOŃCZY SIĘ 10 MARCA...

...czyli edytor prawie za darmo możesz kupić jeszcze przez:

79 zł

KUP za

19.90 zł

79

KUP za

CO ZAWIERA EDYTOR NAKLEJEK?

...czyli kilka słów więcej o tym, dlaczego warto z niego skorzystać

BIBLIOTEKA SYMBOLI

Zestaw ponad 100 ikon, dopasowanych do domowych rozwiązań i urządzeń, które w elastyczny sposób pozwolą Ci przygotować zestaw symboli skrojony na miarę dla Twojej Rozdzielnicy

SZABLON EDYTORA NAKLEJEK

Dzięki niemu poukładasz ww. symbole szybko i w bardzo intuicyjny sposób, a następnie je wydrukujesz.

BAZA WIEDZY

Baza Wiedzy wraz z przykładami i krótkimi filmami szkoleniowymi – pozwoli szybko opanować nie tylko obsługę programu, ale też dobre praktyki pomocne w dobieraniu i układaniu symboli.

BONUS!

OPISY ZABEZPIECZEŃ

Oprócz symboli graficznych przygotujesz opisy zabezpieczeń w postaci tekstowej, które możesz umieścić bezpośrednio na wyłącznikach.

Cześć! Nazywam się Radek Jachym i od początku 2015 roku prowadzę popularnego bloga elektrykadlakazdego.pl.


Przez 9 lat jako automatyk, zdobywałem doświadczenie programując i wdrażając złożone systemy sterowania w zakładach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej.


Od 2016 roku prowadzę własną działalność ukierunkowaną na edukację oraz realizację domowych rozwiązań w dziedzinie elektryki, systemów alarmowych, teletechnicznych oraz inteligentnego domu.


Na początku mojej drogi związanej z domową elektryką, samodzielnie wykonałem instalację elektryczną i inteligentną we własnym mieszkaniu. Doskonale wiem zatem, jak wiele jest znaków zapytania, jak trudno połączyć w logiczną całość porozrzucane w sieci informacje oraz jak wiele błędów po drodze można popełnić.


Moją misją jest maksymalne ułatwienie tej drogi każdemu, kto chce zdobyć wiedzę i z sukcesem wykorzystać ją podczas realizacji własnych projektów.

KIM JEST AUTOR?

PROMOCYJNA SPRZEDAŻ KOŃCZY SIĘ 10 MARCA...

...czyli edytor prawie za darmo możesz kupić jeszcze przez:

CO POTRZEBUJĘ ABY SKORZYSTAĆ Z EDYTORA?

Do skorzystania z Edytora Naklejek wymagany jest komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows XP/Vista/7/10, Mac OS X lub Linux.

Wszystkie niezbędne informacje dot. instalacji oprogramowania bazowego (LibreOffice), Biblioteki Symboli, Szablonu Edytora Naklejek otrzymasz na stronach, do których otrzymasz dostęp po zakupie Edytora.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ EDYTOR NAKLEJEK?

Wszystkie elementy Edytora Naklejek są dostępne po zalogowaniu na stronie elektrykadlakazdego.pl, i wybraniu w górnym menu 'Kursy' -> 'Edytor Naklejek'.

79 zł

KUP za

19.90 zł

79

KUP za

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Czy opłata za kurs jest jednorazowa?

Po dokonaniu opłaty otrzymasz dostęp do lekcji online kursu na okres 3 lat.

Materiały offline, czyli zestawienia pomocnicze w formie PDF, szablony projektów, tabele, skoroszyty, schematy zachowujesz u siebie na dysku i modyfikujesz kiedy chcesz bez limitu.


Po okresie 3 lat pojawi się możliwość przedłużenia dostępu do lekcji za drobną opłatą. Szczegóły udostępnię w późniejszym terminie.

Copyright © 2019 - ELDAGO Radosław Jachym, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin - Polityka prywatności